Průběžné výsledky, pořadí

Lesní jezero ... ke stažení zde
America river ... ke stažení zde
Zlaté Jezero ... ke stažení zde
Rybí ráj ... ke stažení zde Thajský kanál ... ke stažení zde
( kliknutím na obrázek pegu zjistíte seznam bodovaných ryb )

Původní revír Lesní jezero od PEDa byl předělán tak aby prošel validací a byl plně kompatibilní s verzí 2.13+. V revíru je "nasazeno" několik ryb se jménem jejichž ulovení je takový malý bonus pro rybáře, ale navíc mají některé ryby ještě ke jménu přídavek CHALLENGER a právě těchto ryb se týkají závody k nimž byl tento revír primárně vytvořen. Ulovení těchto ryb nebude příliš snadnou záležitostí a podle toho jsou také jednotlivé ryby bodovány.
America river je další revír obsahující ryby CHALLENGER, který byl vyroben pro zpestření tohoto závodu.
Zlaté jezero, Rybí ráj, Thajský kanál jsou revíry od Romlinsona obsahující ryby CHALLENGER, byly přidány také pro zpestření a prodloužení tohoto závodu.

Pravidla závodu jsou jednoduchá:

Lovit lze v libovolném datu, čase i hodině, používat lze libovolné nástrahy.

Lovit lze pouze na verzi 2.13 a novějších.

Při ulovení ryby s nápisem Challenger je nutné tento úlovek zdokumentovat ( vyfotit ) a taktéž zapsat do catchlog.dat souboru kliknutím na tlačítko LOG.

Bodování za ulovené ryby se provádí podle tabulky, kterou můžete vidět, kliknete-li na obrázek příslušného revíru.

Všechny ulovené a vyfocené CHALLENGERY je nutné následně i se souborem catchlog.dat odeslat e-mailem na adresu: lesak (zavináč) fishsim.cz kde budou úlovky zkontrolovány a zařazeny do tabulky úlovků a šťastnému rybáři budou po zásluze přiznány body do pořadí. Do e-mailu prosím napište i vaše FS2 jméno kvůli správné identifikaci. V případě rovnosti bodů bude pro umístění v pořadí rozhodovat váha ulovených ryb - což znamená, že lze poslat stejnou rybu znovu pokud bude ulovena opětovně s lepší váhou.


Veškeré případné dotazy rádi zodpoví: PED ped (zavináč) fishsim.cz a Jerry jerry (zavináč) fishsim.cz


(c) Jerry 2010, design T.C. 2010