TURNAJ DVOJIC

Pravidla
upravena 16.4.2013 v 16:00h

1. Soutěží dvoučlenné týmy vyřazovacím způsobem.

2. Každý závod se odehraje dvoukolově systémem "doma-venku".

3. Při losování jsou určeny soupeři a tým, který začíná jako domácí.

4. Domácí tým do pondělí 20:00 hod. oznámí soupeři a organizátorům parametry závodu.
(na email : zavod@fishsim.cz )

Povinné parametry :

Název Revíru a přesně určený Peg ( pokud je pojmenován, jinak číslo pegu )
Přesně určené Datum - den, měsíc ( čas libovolný )
Přesně určený cílový druh ( maximálně 2 druhy )

5. Způsob lovu :
Rybolovná technika a počet prutů není omezen.
Závod trvá od úterý 7:00 hod. do neděle 20.00 hod. offline (není potřeba lov na serveru). To znamená že každý závodník může chytat kdykoliv během závodního týdne. Úlovek nesmí být chycen mimo závodní čas,tedy např. v úterý 6.59 hodin. Ke kontrole poslouží catchlog.

6. Hodnocení :
Hodnotí se jedna největší (nejtěžší) ryba každého závodníka.
Ze 4 hodnocených ryb (4 soupeřů) je stanoveno pořadí a přiděleny 5,3,2 a 1 bod. V případě žádného úlovku dostane dotyčný 0 bodů. V případě stejného úlovku se body rovnoměrně rozdělí ( např. ryba se stejnou váhou obsadí 2-3 místo - za toto umístění se příděluje 5 bodů (2+3), oba rybáři tedy dostanou stejný bodový příděl - tj. 5 bodů: 2 x 2,5 bodů. Stejně se bude postupovat v případě tří stejných ryb. Body týmu se sečtou a tým s větším počtem bodů vyhrává závod.

7. Totéž se opakuje o týden později. Jen se prohodí domácí tým a opakuje se bod 4 ohledně oznámení závodních parametrů soupeři.

8. Pokud oba týmy získají jedno vítězství, rozhoduje vyšší celkový počet bodů. V případě, že v 1. závodě nebo v odvětě nikdo nic nechytí, což by znamenalo výsledek 0:0, zvolí organizátoři pro daný závod náhradní revír a určí parametry závodu. Při rovnosti celkového počtu bodů (např. 7:4 a 4:7) nastane tzv. prodloužení. Prodloužení proběhne formou třetího závodu, parametry však určí organizátor. Vítěz postupuje do dalšího kola.

9. Výsledky se oznamují odesláním catchlog.dat + fotka s viditelným datem úlovku na adresu organizátorů (zavod@fishsim.cz) závodu do neděle 20:00. Prosíme zasílejte každý pokud možno jen jeden catchlog.dat (stačí jen jeden úlovek-ten největší). Catchlog si po celý týden zálohujte (např. na plochu) aby nedošlo ke ztrátě největšího úlovku ve vašem PC.

10. Pravidla na povolenou verzi FS2, použitelné návnady a nástrahy jsou shodné s Českým pohárem
( pravidla posledního ročníku ČP zde )

11. Výběr revíru je omezen na validované revíry.

12. Jelikož se opět jedná o zábavu, předem věříme v regulérnost celého turnaje

Rozlosování proběhlo 5.4.2013 ve 20:00 SELČ za osobní účasti a dohledu následujících vážených soutěžících: Charlie, Bertik007, Dabel, Athos


(c) Jerry 2010, design T.C. 2010